| LeerieVonTeese a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy?

Răspuns Câştigător
| happykill a răspuns:

Crec ca este vorba de Samsung i9000 Galaxy S?

Samsung i9000 Galaxy S are dotari de ultima generatie. Acesta are un ecran super AMOLED, un ecran cu o claritate superioara. De asemenea, acesta beneficiaza de un procesor de 1 Ghz, unul dintre cele mai puternice procesoare instalate pe un telefon mobil.

Camera foto este de 5 MP, iar inregistrarea video se face la calitate HD ( 720p ) la 30 fps. Aparatul beneficiazade un receptor GPS incorporat si suport A-GPS, busola ( digital compass ), geotagging.

Conectivitate - terminalul ofera suport pentru bluetooth 3.0 si wifi b/g/n.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrewz a răspuns:

Samsung galaxy intrece si iphone deci iti dai seamabig grin

| blackrain a răspuns:

Mie nu imi place, mai bine iti iei Nokia. sunt bune si stii ca nu se strica peste o luna- doua

| Aida7893 a răspuns:

Pai depinde de care Samsung Galaxy vorbesti... tableta p1000, p1010, sau telefoane ca SS, Mini sau tot asahappy.Eu am tableta si pot spune ca e mai performanta decat Ipadul(se poate baga si cartela sim in tableta p1010 deci il poti folosi ca telefon. Sper ca am fost de ajutor.happy

| sasha99 a răspuns:

E super