| Do_3377 a întrebat:

Ce parere aveti despre samsung s5230?

5 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Asculta parerea cuiva care chiar are telefonul. Eu il am. Eu sunt fata si mi se potriveste. Are multe culori, meniul e viu colorat, se aude fain, are memorie, face pozele bine, camera e de 3. 2 mp. E frumos, nu e prea mic, nu e prea mare, e un telefon care imi este foarte drag si nu as renunta la el. Nu e greu de umblat pe el. Mie una imi place foarte mult. Plus ca tine foarte mult si bateria. Bine fiecare cu parerea lui.

| jvEcu a răspuns:

Am avut si eu destule telefoane incat sa imi fac o parere proasta despre Samsungu' asta! Vine din fabrica cu un soft foarte prost, camera degeaba o are de 3, 2 ca nu face poze bine (+ ca nu are blit), sunete-le abia se aud si daca l-ai scapat de 5-6 ori poti sa iti iei altul. Bateria si multiplele functii sunt punctele forte, touch-ul nu raspunde chiar asa de impecabil dupa cum spune DanBraila.

Parere finala : I-ati un telefon sa iti tina, nu sa il schimbi peste cateva luni!

| SexyBoy01 a răspuns:

Ii frumos telefonul dar mai bine sa iti iei un Nokia ca sunt mai bune.Preferabil Nokia 7230, 5230.

| AleenDaniel a răspuns:

Un telefon bun pentru pretul pe care il are. Punctul forte este bateria si touch-ul care raspunde impecabil de asemenea ca si soft-ul.Eu sunt foarte multumit de telefon, de unde pentru mine este un plus si cardul care merge perfect cu 8 GB.

papa

| AleenDaniel a răspuns:

Din contra ca soft-ul si touch-ul raspund foarte bine pentru un telefon care este nou 430 ron. Daca stai sa compari cu alte telefoane precum LG cookie care e dezastru foarte mult lag nici LG gt505 care costa ceva bani nu e mai presus in aceste privintewinking