| InesIlinca90 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung S5260 Star II?

8 răspunsuri:
| Sҝϊττlεs a răspuns:

Am și eu acel telefon pe negru.
E unul destul de bun: sunetul se aude destul de tare, are facebook; twitter; Youtube, touch-ul merge bine, are wi-fi si face poze clare.
Ce nu-mi place la el e că pachetul nu conține căști și cablu USB.

| InesIlinca90 explică (pentru Sҝϊττlεs):

Tu de unde l-ai luat?

| Sҝϊττlεs a răspuns (pentru InesIlinca90):

Mi l-am cumpărat în vacanța dintr-un magazin din Italia vara trecută.

| InesIlinca90 explică (pentru Sҝϊττlεs):

Eu am dat comanda de pe net, si scria ca are cablu usb parca thinking Am citit pe forum-uri ca nu e chiar asa bun ..si ca i se strica repede touch-ul si multe altele sad

| Sҝϊττlεs a răspuns (pentru InesIlinca90):

Eu n-am primit cablu USB.
După părerea mea e bun, nici nu se descarcă repede și eu îl folosesc nonstop.
Touch-ul nu i se strică, eu dau vreo 80 de mesaje în fiecare zi, îl am din vară și merge perfect happy

| InesIlinca90 explică (pentru Sҝϊττlεs):

Super.Merci mult. big hug Probabil cei care se plang de el, poate l-au trantit sau se asteptau la altceva mai bun(gen galaxy S2)..ma rog.Fiecare cum vrea laughing Merci mult inca o data!

| Sҝϊττlεs a răspuns (pentru InesIlinca90):

Cu plăcere.

| Alcs a răspuns:

Buna vezi aici ai pareri mai jos : http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5260-Star-II-Ceramic-White.html de asemenea e bun si Samsung star III :)