| mary123 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung u600? Dar despre D900i? As vrea sa-mi cumpar un nou telefon si inca nu stiu care ar fi mai bun.

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bunăă! Eu am Samsung U600, e foarte bun, ţi-l recomand. E un telefon cu stil, performant, cu cameră de 3. 2 MP. Cum am zis, e un telefon performant, se observă şi după preţ. O zi bună şi multă sănătate! Îmi dai, te rog frumos, ID-ul tău pe privat? Mulţumesc.

| nelyjoly a răspuns:

Mergi pe Samsung u600 il am de 2 ani si merge bine.

| ary a răspuns:

Am Samsung U600 pink si D900i. U600 fata de D900 are o greutate mai scazuta cu 10 g, transformandu-se intr-adevar intr-un telefon usor. O alta diferenta sunt butoanele exterioare ( acelea care pot fi vazute atunci cand slide-ul este inchis) au fost transformate in butoane touch sensitive. Butoanele sensitive arata bine dar nu sunt pe gustul tuturor.La nivel de soft nu s-au schimbat prea multe.Bateria dureaza mai putin decat la modelul D900. Eu prefer D900i, il am de vreo 3 ani si mi-e cel mai bun prieten happy

| anyka18 a răspuns:

Primul e mult mai bun si stie mai multe