| Steluta007Frumoasa a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Wave 2?

Răspuns Câştigător
| master77 a răspuns:

Ca design nu e chiar asa de "misto", Samsung wave mi se pare mai tare dar in rest este putin mai slab, e un telefon performant, procesor 1Ghz, memorie interna parca 2 gb+slot de card, camera de 5 mpx, ecranul destul de mare, sistem de operare bada 1.2 care este destul de decent, nu asa cunoscut ca android sau ios, dar e bun + ca o sa primeasca update la bada 2.0 + ca tine bateria destul de mult, pret incepand de la 7-8 milioane. La pretul asta se merita pentru ce ofera.

3 răspunsuri:
| comansorin a răspuns:

Misto, are sticla, are plastic si am auzit ca poti sa suni si sa primesti apeluri pe aceste telefon. Restul sunt niste nimicuri.

| Steluta007Frumoasa explică (pentru comansorin):

Eu unul m-am informat, i-am vazut componentele, etc... dar am vrut sa citesc si opinii happy.asa ca, daca nu ai de gand sa lasi un raspuns care sa m-ajute, mai bine nu mai lasi.

| comansorin a răspuns (pentru Steluta007Frumoasa):

Ce vrei sa faci cu telefonul?