| Tyna_2765 a întrebat:

Ce parere aveti despre site'ul emag? Sunt de incredere? deoarece as dori sa comand ceva produse

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Sunt de incredere, eu am comandat de la ei un aparat foto Canon si mi-a venit, a functionat, inca il mai am si merge bine. Iar in pachet era tot ce mi-au promis.

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

E cel mai mare magazin online din Romania. Poti avea incredere.

Daca e ceva legat de calculatoare, te mai poti uita si la pc garage. Un magazin mai mic, dar foarte seriosi si cu preturi ceva mai mici decat cei de la eMAG. :P
http://www.pcgarage.ro/

| CodRiNitu a răspuns:

Sunt foarte de incredere!

Am comandat si eu mai multe " Produse " si merg foarte bine si nu am probleme!

Iti recomandwinking