| Ionelarebela a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul http://www.itgalaxy.ro/? Ati comandat? Produsele sunt originale? Vreau sa cumpar un Samsung galaxy s2 si nu stiu de pe ce site. Pana acum m-am gandit la Altex desi are unul dintre cele mai mari preturi. Ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| SkaterGirl112 a răspuns:

Eu zic sa comanzi de pe Emag big grin Eu de acolo mi-am luat S III si este foarte bun big grin. De pe It Galaxy mi-am luat tableta, a venit intr-o stare foarte buna. Eu iti recomand Emag cel mai mult, dar poti si de pe It Galaxy big grin!

| Diana4you97 a răspuns:

Bună Ionela! Este un magazin online serios, eu am cumpărăt odată de pe el un laptop, l-am găsit la preț foarte bun. Dacă dorești să afli și alte păreri cu privire la itgalaxy.ro îți recomand http://parerimagazin.ro/pareri/itgalaxy-ro/

| AlexandraSimion a răspuns:

Buna, pentru mai multe informatii si pareri de la alti clienti cu privire la itgalax.ro iti recomand sa vizitezi https://www.cumpar.net/pareri-itgalaxy-ro/

| mihaelapestrita a răspuns:

Buna! E ok site-ul, dar ca alternativa iti recomand sa arunci o privire si aici http://is.gd/tfdXEZ - poti face o comparatie intre telefoane!

| HHaaPPyy a răspuns:

Dupa preturi sunt cam folosite. Mai bine scump si bun decat ieftin si prost.Eu iti recomand faptul ca trebuie sa fii foarte atent(a) si sa citesti detalii produsului repectiv. Eu mereu cand cumpar ceva ma gandesc la pretul din magazin. De exemplu HTC meu, in Vodafone era 1.500 lei, pe net era 350 lei si nu era scris in detalii... am sunat vanzatorul si a zis ca ii la mana a 2-a...
P.S: FII FOARTE ATENT (a) cu aceste afaceri ONLINE!

| KodrutZ a răspuns (pentru HHaaPPyy):

Prostii! Te-ai uitat macar pe site? Are locatie fizica, ofera posibilitatea platii in rate prin card Avantaj si multe alte elemente care dau credibilitate unui magazin online.
@Ionelarebela: Uita-te frumos pe Price.ro si gasesti acolo preturile pentru S2, dupa aceea verifici stocul, cauti pe Google impresii ale celor ce au cumparat de la cei care ti se par cei mai avantajosi ca pret, apoi decizi ce sa faci. Nu vii aici pe TPU sa apara destepti de-astia cu "mai bine scump si bun".

| Adrian_Iarca_1982 a răspuns:

Buna. Toate produsele de pe ITGalaxy.ro sunt produse importate pe canal oficial. Toate produsele sunt noi, sigilate si vin insotite de factura si certificat de garantie. Suntem pe piata din 2004.