| abc1619 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tableta Vonino Orin S cu procesor Dual-Core A9 1.60GHz, 7", 8GB, 1GB DDR3, Wi-Fi, Android 4.1.1 Jelly Bean, Black? Se merita sa o cumpar?

5 răspunsuri:
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Cumpar-o fara probleme, atata timp cat are procesor dual core si 8GB DDR3. La banii ei raportul calitate pret e foarte bun! Succes

| Gabi05 a răspuns:

Da,e o tableta foarte buna in raport pret/performanta.
Echipata cu chipsetul dual core cortex a9, nu iti va face probleme in nicio aplicatiie/jocuri.

Echipata cu unul din cel mai nou andorid, tableta este forte bine optimizata.

Capacitate de stocare suficienta 8gb
Cat despre memoria ram, 1gb ddr3 intalnim la 90% din telefoanele aparute

Răspuns utilizator avertizat
| Andreiii45 a răspuns:

Poti sa o cumperi