| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Tabletele romanesti E-Boda si Evolio? mi-as dori o tableta de 7" fara suport sim, doar pentru citit si navigat pe internet cand am wireless. Si am gasit aceste tablete la pret mai accesibil, ce stiti sunt bune?

1 răspuns:
| robbix a răspuns:

Ai putea lua in considerare acest model http://www.cel.ro/......id-4.0-l/. Am achizitionat aceasta tableta cu ceva timp in urma si sunt foarte multumit de ea. Merge struna, nicio defectiune pana acum. Bafta!