| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre tastaturile iluminate, de gaming, sunt bune? Ce îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| SporeBox a răspuns:

Dacă te joci noaptea pe întuneric cu lumina stinsa, merge.

| RAY a răspuns (pentru SporeBox):

Tu vorbesti de personalitate cand dai dovada de ipocrizie maxima, nu te credeam asa

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Unde am spus de personalitate?!
Și da, sunt o ipocrita, ca toate femeile cu care TU vorbești. laughing

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Las-o balta, pa, adio

7 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Arata bine, costa mult, luminile sunt inutile

| aXy99 a răspuns:

Lumina nu are teraba cu gamingul, desi RGB-ul a ajuns sa fie asociat cu el laughing
Tastaturile mecanice sunt bune, mai rapide, mai ales cele cu switch-uri rosii. Nu merita 500-600 RON, sunt si la 200 ron unele foarte bune.

| OrdanKarris a răspuns:

Cu sau fara lumini, tastaturile mecanice sunt de departe cele mai bune, dar si costa pe masura. Calitatea costa. Tastele au un raspuns foarte bun si confortabil la tastat, tastele sunt facute sa reziste la zeci de milioane de apasari avand o viata mult mai mare decat tastaturile conventionale. Tastaturile obisnuite sunt pe perne de cauciuc, astea mecanice sunt pe arcuri. A mea este Steelseries G6v2, o am de 6 ani si nu as schimba-o pentru nimic in lume.

| SporeBox a răspuns:

Eu am o tastatura de gaming cu lumini si sunt multumit de ea. Mie imi sunt folositoare luminile pentru ca eu ma joc in majoritatea timpului pe intuneric