| kkourtney a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Blackberry? dar iphone sau Samsung? Care sunt mai bune?

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Iphon-urile sunt cele mai bune datorita sistemului iOS.

| sellyz a răspuns:

Blackberry curve 8520 este cel mai bun telefon.eu am unul.ai internet pe el care merge foarte bine orice informatie rapida doresti dai serch pe google.are meteo pe el, aplicatii super faine.eu iti recomand unul.in schimb despre samsung....depinde ce model vrei, iar despre iphone...e cam scump si nu stiu daca merita. Funda?

| Crysty123 a răspuns:

Iphone este cel mai bun la camera,aplicatii, calitate, viteza, net, etc.Eu iti recomand un iphone.Bft