| alexandradina a întrebat:

Ce parere aveti despre Telefoanele Evolio?

Răspuns Câştigător
| Eclipse a răspuns:

Sunt telefoane ok, nu pot spune ca sunt telefoane proaste sau foarte bune, sunt decente, pentru cel care are un buget destul de mic, dar care doreste un smartphone. Chiar ma gandeam putin mai incolo sa-i fac cadou prietenei mele un Evolio Onyx

7 răspunsuri:
| zBogDDy a răspuns:

Parerea mea, ca marca evolio e de slaba calitate.Eu mi-am cumparat o tableta de 21milioane de la ei, in 2013 prin vara.Am dus-o la reparat cam din luna in luna.Ba ca imi repara ceva, si venea cu alta defectiune, ba ca nu facea atingere mufa de incarcare, sau ca nu mergeau unele softuri...Acum ma chinui s-o vand la 10milioane..macar in jumate sa iau pe ea.

| Eclipse a răspuns (pentru zBogDDy):

Faza cu "nu facea atingere mufa de incarcare" o gasesti si la tabletele E-Boda.

| OmuNegru2 a răspuns:

Seamana foarte tare cu iphone? http://bit.ly/1luWxoO

| alexandradina explică (pentru OmuNegru2):

Ala e.

| alexandradina explică (pentru OmuNegru2):

E bun?

| OmuNegru2 a răspuns (pentru alexandradina):

Da este un telefon bun, adica e cam tot ce poti dori dela un telefon. Mai exact sa se auda bine sa ii se miste touch screenul bine si sa iti mearga orice aplicatie/joc. Iar acest telefon indeplineste conditile astea mai ales la bani astia. Merita sa il cumperi

| alexandradina explică (pentru OmuNegru2):

Ms de raspuns