| Destrox a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview X1 Soul?

Răspuns Câştigător
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Eu unul nu am avut acest telefon dar sincer sa fiu nu e rau deloc.

Adica uite-te si tu:

- Are un procesor quad core de 1500. foarte foarte bun
- gps
- versiune stabila de android
- camera foto de 13mp si secunadara de 5mp plus foarte multi senzori.

Telefonul promite multe totusi nu l-am avut dar iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/LvURgG peste parerile celor care l-au cumparat deja. Daca ai o intrebare las-o acolo si asteapta raspunsul pentru ca ei sunt cei care iti vor spune ce trebuie sa stii.

Am vazut ca este la un pret promotional telefonul in aceassta perioada!

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

După descrierea lui de pe site-ul official Allview este extraordinar de bun (mai ales quad core si 2 gb de ram este foarte tare). Mai are senzuri si pentru gesturi observ si o camera de 13 mpx, e foarte bun, eu zic ca merita happy

Răspuns utilizator avertizat