| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview x2 soul mini?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am avut Allview numa nervi mi-a facut, semnal prost, soft prost, multe fuguri mi-a facut nu recomand

| CPAElites a răspuns:

Ha Allview? Poate vrei sa spui "gionee elife s7 mini"
Pai o parere foarte proasta :
Pret triplu fata de cat valoreaza el.
Componentele din telefon sunt fabricate de companii "noname"

In banii aia iti cumperi un Meizu m2..Cu performante net superioare si componentele din acest telefon sunt fabricate de companii mari precum :
Samsung : bateria
Sony : camera
Sharp : display
etc.

http://bit.ly/22x2Cmi

| Ajuttot a răspuns:

Este un telefon foarte bun. Cica componente no name doamne fereste... sunt aceleasi ca pe orice telefon mai ales la cata reducerea are chiar merita