| HelloWirus a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Cosmote Smart Share? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| crackster a răspuns:

Nu exceleaza prin nimic. (Sper ca nu vrei sa-l achizitionezi la abonament). Daca vrei un smartphone destul de ieftin dar care intrece multe din cele de top iti recomand http://bit.ly/1f7a3I8
Daca nu esti convins, poti citi comentariile.

| HelloWirus explică (pentru crackster):

Intr-adevar acesta este destul de bun dar Cosmote Smart Share il achizitionez de la cosmote la abonament de 50 lei pe luna si dau pe el 100 lei. Allview pot sa il achizitionez la fel?

| crackster a răspuns:

Am destula experienta cu companiile de telefonie mobila ca sa-ti spun ca mai bine strangi un ban si il folosesti cu cap. Abonamentul e prea scump, cu siguranta nu ai destul trafic de internet cat iti trebuie, pe cand la prepay iti configurezi optiunile cum vrei si iesi mult mai ieftin.

| HelloWirus explică (pentru crackster):

Dar despre telefonul Cosmote Smart Share ce poti sa imi spui?

| ionuttt11 a răspuns:

Salut.Este un smartphone foarte bun la un pret rezonabil, l-am cumparat si sunt foarte multumit de el

| LEPADATUEDUARD a răspuns:

Sincer, Cosmote Smart Share este un telefon foarte bun care l-am cumparat si am sunt foarte incantat de calitatea lui! Am intrebat la Germanos, si e mai bun decat un alt telefon Samsung galaxy la acelasi pret!

| Buciumeata_Adi_1998 a răspuns:

Si daca este la abonament ce are ca vreau sa-mi iau si eu