| bzzbzz a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul HTC ChaCha?

4 răspunsuri:
| Ovy11 a răspuns:

Parerea mea este ca telefonul este bun. Am si eu unul luat de la Orange cu 305 lei si abonament de 13 euro pe 2 ani. Imi place ca are camera buna face poze destul de bune. Tastatura QWERTY e chiar folositoare la scris mesaje si stat pe mess. Touchscreen-ul este foarte bun simte si cele mai mici atingeri. Partea proasta este ca bateria ma tine cam putin dar nici nu il las din mana. GPS-ul merge destul de bine. Sistemul de operare Android 2.3 imi place de si mie nu prea imi plac telefoanele cu sistem de operare Android. Dupa parerea mea telefonul e unul foarte bun
P.S.: de pe el scriu raspunsulwinking

| TeenageGirl a răspuns:

@loveyounewyork laughing doamne ce om poate fi asa distruslaughing "Love the Cha Cha" se incepe cu"I" si calculator se zice PC sau computer mahhh![Cum unii vor sa se faca dse ras].APP. Misto telefonul da e vreo 12 milioane deci nu mi-l permit decat pe abonament sau in rate

| loveyounewyork a răspuns:

Love the Cha Cha but people keep saying it looks like a calculator!

| loveyounewyork a răspuns:

Love the Cha Cha but people keep saying it looks like a calculator