| Georgemy2 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Huawei y330? Merita cumparat?

3 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Camera e slabuta (daca vrei sa faci poze), bateria e la fel slabuta (a putea vorbi in continuu maxim 6 ore, care e sub medie).

Procesorul e bunicel, spatiul de 4GB e cam mic, dar poti baga card in el.

Daca o sa il folosesti doar la vorbit, la ascultat niste muzica e bun, dar pentru poze, jocuri nu e de recomandat happy
Succes!

| Georgemy2 explică (pentru PopAdrian):

Ok, internetul ruleaza usor? Adica navigheaza usor pe net?

| PopAdrian a răspuns (pentru Georgemy2):

Asta depinde si de internet, nu doar de telefon.
Sa te uiti pe facebook la una-alta, sa cauti chestii pe google merge, la videoclipuri pe YouTubem, mai ales alea HD nu stiu totusi cum s-ar descurca, dar tind sa cred ca nu prea bine happy