| SweetFashion a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG Optimus L7 II P710?

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Imi place telefonul!

Arata bine si este destul de performant in sensul ca dispune de:

procesor dual core de 1000
gps
camera de 8mp
versiune buna de android
ecran tactil generos si de o fidelitate foarte buna.

Aici gasesti parerile celor care l-au cumparat: http://bit.ly/1b0IHn8

5 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Mie chiar imi place.Denumirea producatorului spune tot Life's good.

| Dєєa a răspuns:

Telefonul este bun:

E frumos ce-mi place mie.
Tehnologia de varf poate fi frumoasa: dovada e LG Optimus 7, cu detalii fine, unul din cele mai generoase display-uri si un design ce fura privirea.

Dimensiuni de "miss"
4.3 inci pentru un display nu e rau deloc, ba e chiar bine pentru a te bucura cu a devarat de o fotografie reusita, de o perspectiva incatatoare sau pentru a naviga prin locurile preferate de pe net. Chiar si actualizarea paginilor de pe retelele sociale pare floare la ureche.

Si frumoasa, si isteata
Cea mai noua platforma Android inseamna conectare la ultimele inovatii tehnologice ale platformei 4.0 (Ice Cream Sandwich). Pune-o la incercare!

Iar bateria rezista.
Acesta e un telefon creat cu inteligenta: este potrivit si celr care pot duce conversatii nesfarsite dar si celor care se ratacesc pe net. Functia Smart Power asigura managementul eficient al consumului bateriei in functie de puterea ramasa disponibila.

http://www.eurogsm.ro/lg-optimus-l7-ii-p710-white-2989.html Mai jos gasesti specificatiile.

Funda? :D

| SweetFashion explică (pentru Dєєa):

Are Android 4.1 ....si da, e usor sa dai copy-paste tongue