| HubbleBlue a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Orange Zali? Am primit unul si vreau sa stiu cat mai multe despre el!
Funda!

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

E ok telefonul per total. Uite aici specificatii:

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/orange-zali

2 răspunsuri:
| Marian_Haragoș_1990 a răspuns:

E un telefon oribil, plin de bug-uri, tot felul de probleme ciudate de soft, nu mi-as mai lua nimic ce e ZTE, daca vrei sa iti iai ceva cam tot la banii aia si cam la aceleasi specificatii, atunci ia-ti Htc One V, e mult peste Zali, e fiabil, culorile la ecran de jmii de ori mai k-lumea, se misca muult mai bine, sunet mult mai placut, carcasa de metal. Spre exemplu, la Zali-ul meu i-am spart din greseala sticla de Touchscreen, si acuma suflu in degete ca nu am de unde sa-i cumpar sticla ca sa i-o schimb, am gasit ceva pe net, la 90 de lei, ceea ce mi se pare extraordinar de mult pentru un telefon care nu ar merita nici macar 1 leu. Acum folosesc HTC-ul de care ti-am zis mai sus, si sunt mai mult decat multumit, plus cala asta o sticla de touchscreen e vreo 40 de ron si gasesc de cumparat la o simpla cautare in google, nu ca la nasparleta de Zali. Nu recomand nimanui sa-si ia produse de la ZTE! Am un amic care avea ZTE San Diegosi nici dupa 2luni i s-a prajit procesorul in el, bine intre timp i se formata singur, ii inversa numerele de telefon si multe altele. My advice. stati departe de produsele ZTE!