| Miana_5887 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung B3210 Corby TXT Chrome? astept cat mai multe pareri, deoacere as dori sa-mi cumpar si eu unul.

Răspuns Câştigător
| Anthaeus a răspuns:

E fain ca are tastatura qwerty dar in afara de asta e Samsung si sincer sa fiu mai bine mergi pe Nokia/HTC/iPhone/Blackberry, sunt mai fiabile.

acum nah... daca vrei un telefon mai ieftin cu tastatura qwerty si colorat e alegerea potrivita laughing) dar nu te astepta sa exceleze happy eu as merge pe seria E de la Nokia, cum ar fi E 63, 72 sau 75

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Este o prostie de telefon.Nu-si merita banii.Am avut, sa sticat din senin si a trebuit sa iau altul.Si am luat un Nokia.Nu uita ca telefoanele mobile incep de la Nokia si televizoarele de la Samsung!