| rapsodi88 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy B5330 Chat? Merita banii?

Răspuns Câştigător
| mihaelapestrita a răspuns:

Este OK telefonul. Nu stiu sa-ti raspund daca merita banii...Dar iti recomand sa citesti comentariile despre telefon, de aici http://snipurl.com/b5330_galaxy - iar apoi sa decizi tu daca merita sau nu banii. Funda?:D

1 răspuns:
| Q69 a răspuns:

Cel mai indicat este sa cauti pe net comparatii si pareri facute de profesionisti
aici poti primi doar raspunsuri si pareri neavizate
pun pariu ca daca primesti 10 raspunsuri nu are nimeni un astfel de telefon