| AnutzDragutz a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy S2? Ce culoare mi-ati recomanda? happy

Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Fiecare dintre noi iti va recomanda culoarea favorita deci albastru dar cel mai bine este sa il iei pe culoarea ta favorita. Bafta!

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am unul, abia mi l-am cumparat.Eu zic sa il iei pe negru..pe alb se va vedea orice pata, orice julitura.

| cristiiiiiii a răspuns:

E foarte bun cat despre culoare recomandarea mea este negru happy

| IonutAxi a răspuns:

Pai ce culoare iti place tie..mai putin conteaza parerile noastre cel mai mut conteaza sa-ti placa tie.

| W3R4 a răspuns:

Forte frumos, dar ţi-aş recomanda negru, că daca-ţi iei alb, se poate îngălbenii la marginii!winking

| Deliiiia a răspuns:

Pe negru mi se pare mai elegant. In ceea ce priveste performantele lui, este un telefon foarte bun.

| FuckSchool a răspuns:

Eu ti-as recomanda alb sau negru happy.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim200211 a răspuns:

Este super si eu am daca esti fata iti recomand un roz sau rosu daca esti baiat iti recomand albastru verde alb negru

| 34asdfg76543jh a răspuns:

E superbig grin pe negru as zice eu

| juubi a răspuns:

Negru

| Tronaru_Deea_1993 a răspuns:

E buna, eu as vrea alb

| Anda4Smile a răspuns:

Eu am avut unul albastru deschis dar l-am schimbat pe unul alb. parerea mea este sa iti iei unul albwinking

Răspuns utilizator avertizat
| dcristina a răspuns:

Samsung Galaxy S2 este un telefon foarte bun care are un design destul de frumos si cred ca pe alb este mult mai dragut.
Sper ca te-am ajutat!

| Antonia111 a răspuns:

Arata foarte bine negru(fara husa). Dar daca te gandesti la o husa ti-as recomanda un visiniu. Funda? big grin

| toniiiiii a răspuns:

E destul de mistoo...culoarea alb e misto