| EmiliaSd88 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy young? As vrea mai mult sa stiu ce defecte are.

3 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Pai in primul rand tin sa te anunt ca este un telefon foarte bun, si vorbesc din propria mea experienta, este un produs care te poate satisface. Ca defecte, nu ar fi mare lucru, ecranul e cam mic, nu ruleaza in foarte multe culori si nu ruleaza flash player. Astea ar fi cele mai iportante, in rest e un telefon de nota 9 din 10, daca ar fi sa vorbim in termeni cat mai realisti. Sper ca ti-am fost de ajutor
P.S. e foarte rezistent si la cazaturi.

| Darcklight a răspuns:

Lasa-mi id si iti zic:*, imi mult aicea sa iti zic, iti zic tot ce vrei sa stii depre el...