| Wassup a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung S5570 Galaxy mini? Merita cumparat? Cat tine bateria? Este rezistent?

Răspuns Câştigător
| CaptainAmerica a răspuns:

Varu meu are telefonul si ii foarte rezistent.Bateria ii tine 2 saptamani.Merita cumparat, dar "HTC desire" ii mult mai bun decat asta si decat altele.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri aici : http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-S5570-Steel-Grey.html
si citesti tot despre el plus cel mai important comentariile.
dai si tu o funda?