| Simon837373 a întrebat:

Ce parere aveti despre Ulefone x?
Copia de la iphone x?
Se merita banii pe un buget mai low?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio replică nu merită să fie cumpărată. Subliniez, replică! Chinezăriile pe care le vezi pe YouTube, review-urile sunt special făcute sa te ademenească sa achiziționezi replica aia.
In loc sa dai bani pe o replica, mergi fie pe o generație mai veche de telefoane Apple, fie te duci la alt manufacturier.

Ți-am spus, și mai repet. Nu te lăsa păcălit de design. laughing

1 răspuns:
| XYZ02 a răspuns:

Nu,mergi mai bine pe un Redmi Note 5 la PC GARAGE il gasesti de la 680Ron