| taken a răspuns:

Rupe la jocuri.
Pune si un DVD RW.

| Scremer explică (pentru taken):

Eu nu folosesc. toate infromatile care am nev le pun pe stickbig grin

| taken a răspuns (pentru Scremer):

Poate ai nevoie vreodata, iti da cineva un CD/DVD sau te roaga cineva sa-i faci un CD/DVD cu ceva.
Este 70-100 lei unul.

| Scremer explică (pentru taken):

O sa vad

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare grija la ITG asta, care vrea sa te insele, uita-te in linkul lui exista un voucher acolo la sfarsit, vrea sa te pacaleasca, sa faca bani pe spinarea ta, sa-si bata joc de tine.

Iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

De asemenea, poti cere GRATIS update de bios la placa de baza, un lucru total recomandabil.
Tot GRATIS poti beneficia de ansamblare a PC-ului in cazu' in care nu ai timp sa nu te pricepi foarte bine la asta, tot la MediaDOT ( www.mediadot.ro ).

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de configuratie.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, te rog, nu ezita sa ma cauti.

Sanatate si bafta!