| Benz a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatorul sistem:

Sistem operere :Windows 7. 64 biti

Placa de baza:Asrock H61M-GS

Procesor Pentium dual core G860 3ghz

Placa video:Gigabyte nVidia GeForce GT630, 2048MB, GDDR3, 128bit

Ram 4 Gb

Imi merge de exemplu Test Drive Unlimited 2? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Catalin-Ovidiu_Scutariu_1974 a răspuns:

Este foarte bun si o sa iti mearga majoritatea jocurilor, important e sa-l mentii "curat"..si nu este un gunoi dupa cum spun altii, isi merita banii.

7 răspunsuri:
| costis a răspuns:

N-am auzit de procesorul asta G860.
Un Fujitsu second de valoarea apropiata nu cred sa fie mai mult de 650 lei.

| Seby90 a răspuns:

Gunoi, dar iti merge tdu.

| Benz explică (pentru Seby90):

laughing ce dur esti

| Seby90 a răspuns (pentru Benz):

Procesorul e de office / budget.

| SorinLebron1981 a răspuns:

Da o sa mearga. Imi merge si mie TDU 2 pe un pc mult mai slab. http://bit.ly/1olFFBu (link prin afiliere)

| Yqnwtz a răspuns:

Daca aveai si un procesor i7 deja era nava spatiala laughing))

| Catalin_Calin_1993 a răspuns:

Da o sa iti mearga la Maximwinking si e foarte bun X7 64 biti + ai un Procesor foarte bun si placa e bunicica + mai ai si 4 GB Ramiwinking