| JulianD a întrebat:

Ce parere aveti despre www.storel.ro?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Foarte scump. Ca magazin cred ca este bun dar foarte scump. Uite: http://www.storel.ro/......y-800.html
Eu am luat de pe alt site unul asemanator cu 800 lei si cu geanta cadou. E adevarat ca n-are 3 Gb de memorie dar are procesor de 2 Ghz nu de 1, 2 Ghz ca asta. E scump! Al meu, intre timp, s-a ieftinit si mai mult.
Uite siteul si compara preturile: https://www.it-sh.ro/laptop-second-hand-7.html

| iulianHI a răspuns (pentru Salontanul):

Tu compari un laptop nou cu unul second hand? laughing

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru iulianHI):

Si de ce ai da banii pe un laptop scump cand poti sa iei acelasi laptop la un pret mai ieftin, cu 12 luni garantie? Iaca! al meu are peste 6 ani si este tot functional. Sau de dragul de a da bani ca sa fie dati?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru iulianHI):

Apropo! te-ai trezit dupa 4 ani? Somn usor!

| iulianHI a răspuns (pentru Salontanul):

Ca sa vezi ce important era raspunsul tau laughing)