| NickPop a întrebat:

Ce parere aveti in general despre laptopurile Asus?

4 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...sor-mea are unul si functioneaza chiar ok. eu am un Lenovo si si ala e ok. mandra are un fujitsu, I-a cam murit bacteria dar in rest e bun. in principiu nu prea are ce sa fie nasol la ele. acum depinde si pentru ce il folosesti.

| Eduaard a răspuns:

Bunicele, dar sunt și mai bune.

| kornelus a răspuns:

Salut Dorine!
Sunt foarte bune si laptopurile,si toate cele fac ei.
Eu toate le-am cumparat de la ei:Monitor,Tv, unitate pc, laptop, tableta, ruter de internet.
Daca vrei sa iti cumperi ceva de la ei:Iti recomand cu toata increderea "Asus"
Sper ca ti-am fost de folos!
Numai bine!
O zi mirifica!

| Maria_Ana_1987_HNut a răspuns:

Mie mi se par bune. Cele mai bune laptop-uri sunt facute de Lenovo, Apple si Asus, deci, sunt bune.