| Xenoverse1 a întrebat:

Ce pareri aveti de programul Advanced System Care? Eu tot vad reclame pe net despre acest program, face laptopul sau pc-ul mai rapid sau e doar o abureala? Astept raspunsuri convingatoare din partea celor care se pricep la tehnologie.

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Parca nu face nimic sau nu se vede poate iti mai curata un pic pc sau browser

| cfrtobias a răspuns:

Daca iti apare si cu driver booster clar ca numai iti recomand am bagat pe windows 10 si mi-a incetinit pc si nu e un pc slab!