| Mivelyn a întrebat:

Ce pareri aveti despre Windows 11 fata de Windows 10?

5 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

La fel ca la numaistiu care iPhone
diferenta MAJORA, da, dar noul iPhone are gaura de casti dedesubt si nu deasupra

la fel si la asta, da, dar windows 11 are butonul de start in mijloc, jos, si nu in stanga jos

moarrr rau diferenta, rau da' tot

PS sa nu incepi sa imi dai cu hau hau kernel, virtualizare si alte cioace, ca sunt vreo 10 versiuni de windows 10 care fiecare difera SEMNIFICATIV la nivel de kernel decat aia de dinainte

| flixbuster a răspuns:

Cea mai buna parere e aia pe care ti-o faci singur...

Windows 11:

https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-11-specifications

Windows 10:

https://support.microsoft.com/......5cf0386715

Răspuns utilizator avertizat
| omuletulofficial a răspuns:

Nu am gasit nici o diferenta.
Arata putin diferit la design in rest, nici o problema.
Am laptop ASUS de 8GB ram daca te ajuta.

| yungandreigawd a răspuns:

Nu e cine stie ce, deci raman tot la 10.