| andreetgv a întrebat:

Ce parola de bani exista in sims 2 bon voyage

Răspuns Câştigător
| greensecret a răspuns:

Prima data trebuie sa apesi ctrl+shift+c
si parola: motherlode

10 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Motherlode

| unefillefrançaise a răspuns:

Salut happy
Eu stiam ca pentru toate sims`urile 2 e aceeasi parola, adica " motherlode ". Incearc`ohee hee

| dragalasica a răspuns:

235ka

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toate simsurile 2 parola de bani e kaching pentru 1. 000$ sau motherlode pentru 50. 000& mouve_objects on - sa muti obiecte selectate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu parola de la sims este acaiasi adica motherlode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data trebuie sa apesi ctrl+shift+c

si parola: motherlode

| skillaT a răspuns:

Apasa ctrl+shift+c ( asta e fereastra cu cheat mode) apoi scrieti motherlode. Poate merge.tongue

| ioana_1029 a răspuns:

Parola este aceeasi ca in orice sims. Apesi shift + ctrl + C si scrii motherlode

| ioana_1029 a răspuns:

Apasa simultan ctrl + shift + C si scrie motherlode.
Succes

| XmerlinX a răspuns:

Rosebud
incearca