| WayhaughtK a întrebat:

Ce pc de gaming recomandati pana in 3500 de lei? Sa fie foarte bun, sa duca orice joc, iar Gta 5 sa il pot juca pe ultra
Pe piese sau gata facut
Prefer gata facut

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Preferi cam prost. Iesi mult mai ok cu garantia pe bucati si il poti primi gata asamblat, e vreo 50 RON in plus asamblarea la garaj. Voila, cam asa ceva - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1623607/

| CPAElites a răspuns (pentru KodrutZ):

Oare cand va face achizitia :D.
Am vazut ca i-ai pus un kit de 2x8gb, primeste cadou 8gb ram ddr4 nu are ce face cu acel kit! cumpara doar 8 placa de 8gb + una cadou :D. http://www.pcgarage.ro/te-echipam-gratuit-in-stil-fury/?ref=product

| KodrutZ a răspuns (pentru CPAElites):

Pai teoretic primea, practic nu mi-a aparut in cos. Oricum, ala de 8 il da unui prieten. Kitul e la un pret foarte bun oricum. E fun sa ti-l montezi singur. E ridicol de mica placa aia de baza. Fix ceva de genul i-am facut nevestei (i3 6300, placa de baza, kit ram identice, GTX-ul celalalt de la Gigabyte, 960/4 GB/doua venturi/fara backplate). Chiar daca proacele sint cam scumpe, placi de baza ieftine si foarte ok pentru Skylake, cu DDR4, gasesti sub 300 RON destule).