| ContDeTpuFTW a întrebat:

Ce placa video de pe itmar(site second hand) este mai buna ca o nVIDIA geforce gt 210 1gb 64 biti?
Vreau cateva variante compatibile cu placa de baza biostar g31d-m7

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Dacă trebuie neapărat cumpărată de pe acel site, recomand această placă video: http://www.itmar.ro/......ctx-11-145

| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

In general placile video sunt compatibile cu toate placile de baza, dar iti recomand geforce gt 210 64 bitieu am si sunt foarte multumit,, imi duce gta 5(30-42 fps)