| ionghidonHD a întrebat:

Ce placa video imi recomandati pentru Counter-Strike,, si alte jocuri unde grafica e foarte reala straight face sa nu depaseasca 350RON

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice peste nVIDIA 8600 cu 128 mb. Nu ai de ce sa dai atatia bani pe o placa video pentru Counter. Pentru alte jocuri recomand 8800 - 9800 - GTS250 256 - 512 mb. Grafica foarte reala... in Counter mai putin, dar in alte jocuri poti ajunge si pana la 8-10 milioane pentru o placa video. Daca vrei ceva mai ieftin da-mi de stire.

| ionghidonHD explică (pentru anonim_4396):

E nu 1000 Ron e prea mult pentru bugetu meu...pot oferi doar 350 pe o placa video,,,, cer parere sa sa nu fie sub 128nit straight face si sa fie pentru o placa ddr3

| Gabitzu9292 a răspuns:

De 2 -4

| Ionut_Alexandru_Botezatu_1995 a răspuns:

Frate in primul rand Counter strike nici daca il dai la maximu maximului nu o sa aiba "GRAFICA REALA straight facestraight facestraight facestraight face " 2. Nu exista in banii aia vreo placa video care sa iti poata reda "accea grafica reala pe care tu o vrei". Daca jocul nu are setarile necesare degeaba iei tu placa video la 3 mil jumate, ca mari diferente nu o sa ai.

| ionghidonHD explică (pentru Ionut_Alexandru_Botezatu_1995):

La counter strike stiu ca nu are cum sa fie real pentru ca sunt jcuator de 7 ani straight face de cs doar pfsul e 100 etc, nu eu ma refer la jocurile astea gen AVA, GtA 4, si alte jocuri 2011 2012 care au o grafica foarte reala,