| AnonimusGate a întrebat:

Ce placa video low profile imi recomandati? maxim 300 de lei.
Funda

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Nu iti recomand low profile deoarece se incalzesc destul de usor nevand ventilatoare. Eu iti recomand GeForce GT 630 GDDR5 1 GB.Este vreo 290 RON si duce toate jocurile existente pe 1366 x 768 pe low sau medium.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Necunoscand configuratia pc-ului tau nu-ti pot recomanda nimic.sorry.

| SorinLebron1981 a răspuns:

Iti recomand placa asta video este foarte buna http://bit.ly/1an9ko7 (link prin afiliere) este una din cele mai vandute placi anul acesta

| Mircea_Daniel_Stefu_1977 a răspuns:

Ceva second hand...dar nu cred la pretul asta...suntem deja in 2014 cu 300 nimic sorry