| NoTurbinaNoGood a întrebat:

Ce placa video recomandati pentru unitatea asta:
https://altex.ro/......70d-ubuntu
?
Cea integrata e foarte slaba, joc rar mai mult GTA 5, deci nu am de gand sa dau 'o avere'.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Gtx 960 4gb,
dar mai bine gtx 970

sau daca totusi "ai bani de aruncat", GTX 1060

12 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Https://i0.1616.ro/......887100.jpg

Asta. Cu plăcere. Pup.

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

rolling eyes de la aia nu devii mușculos și fit și nici gagici nu agăți.

| NoTurbinaNoGood explică (pentru GoldenZenith):

Dar cu kurtos... Putem spune ca am agatat?batting eyelashes

| GoldenZenith a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ăă blushing nu înteleg de ce mă întrebi pe mine whistling (pumn în groape)

| Începătorul988 a răspuns:

Cauta o unitate SH. Ai mai multe sanse sa gasesti ceva mai ok

| NoTurbinaNoGood explică (pentru Începătorul988):

Am unitatea respectiva de un an, ma intereseaza doar placa video pentru ea.

| Începătorul988 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce buget ai alocat pentru placa video?

| NoTurbinaNoGood explică (pentru Începătorul988):

Nu am stabilit inca un buget, vreau sa stiu cam ce imi trebuie pentru a juca decent GTA 5.

| Începătorul988 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

950-960 sunt ok, la ce grafici vrei sa te joci? Daca vrei un low-medium, ia ceva gen gtx 750 ti sau 950.

| NoTurbinaNoGood explică (pentru NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios):

Cred ca o sa mai astept sa scada preturile, si o sa iau ceva pentru medium-high... Uitandu-ma pe Youtube la gtx-uri 750-950, se vede la fel ca la mine... Nu merita trecerea.