| SacuiuRobert926 a întrebat:

Ce posturi de televiziune imi recomandati? Am UPC.
Cat placere dar si educativ si nedaunator.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fishing & Hounting.
Prezinta peisaje splendide, precum si lucruri practice ce se pot aplica in natura.

| gabicoo a răspuns:

National Geografic Channel

| danutzu96 a răspuns:

Viasat History, Viasat Explorer, National Geographic Channel, Discovery, Travel Channel, Animal planet
Da Vinci (mai mult pentru copii) etc. Eu ti-am dat exemplu mai multe canale, nu stiu pe care din ele le ai tu in grila.

| Algo098 a răspuns:

AMC HD, Axn Black, Axn HD, Axn Spin, Axn White, Diva Universal, FilmBox, Filmcafe, Paramount Channel, TNT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

History Channel
ComedyCentral
NatGeo / Wild