| AvalohAlyn a întrebat:

Ce pot face ca bateria sa tina mai mult la telefon cand stau pe net? Scade destul de rapid.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand nici o aplicatie "battery saver". E totul un fake si nu te ajuta cu nimic.
Sfatul meu este sa ii schimbi bateria. Si verifica aplicatiile pe care le ai instalate in telefon. Nu tine instalate aplicatii "cat sa fie acolo". Ocupa si memorie ram, comsuma si baterie aiurea, unele consuma si trafic de date. Luminozitatea ecranului 30% (minim ), bluetooth off, wireless off daca esti conectat prin date mobile sau date mobile off daca esti conectat prin wireless.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Oprește procesele din fundal

| Shtefhy a răspuns:

Ai putea să-ți instalezi un antivirus sau ceva batery saver. După mine 360 security lebare pe toate și ma tine bateria.

| Shtefhy a răspuns:

Poți să-ți instalezi un power saver sau battery saver. Eu am 360 security și e ok deși e antivirus.