| fgmijpb a întrebat:

Ce pot face daca am multe poze pe iPad si vreau sa nu mai fie in memoria lui? Unde le pot transfera?

4 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Nu stiu

| tomthecat a răspuns:

Cred că ai putea să utilizezi un cablu de încărcare şi transfer date Dock-USB ca să conectezi iPad-ul la un laptop sau calculator desktop :

http://www.fungadgets.ro/cablu-incarcare-date-usb-apple-dock-connector.html

| GmVenNo a răspuns:

Incearca sa le bagi cu ajutorul USB-ului (un cablu care se baga in pc)... In pc, dupa care sa le bagi in cardul de memorie al telefonului.

| Paul_Paul_1997_KM7g a răspuns:

Pe un card de memorie, desigur laughing
Acuma serios, sunt site-uri precum Dropbox, Google Docs pe care îți poți pune pozele (în mod privat). Cât despre poze pe care le publici, acestea să se ducă pe Facebook.
Pe Google Drive dacă poza e de calitate mai slabă (