| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face la OBS pentru a inregistra cu o calitate mai mare? Nu am niciun drop frame cand inregistrez dar as vrea sa se vada mai clar happy

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Eu iti recomand sa inregistrezi cu Action! si cand prelucrezi si randezi sa o faci cu Sony Vegas 12 si cand randezi sa fie in format m2t cu Full HD -1080i

2 răspunsuri:
| AnonymusAtention1245 a răspuns:

Pai sa randezi iti recomand Sony vegas pro 12 ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Zaygon):

Cam ca tine am facut si merge super bine, doar ca eu am randat in Camtasia :) ( https://www.youtube.com/watch?v=syQWMtry_dI )