| ColoredLove a întrebat:

Ce pot face sa nu se mai intrerupa You Tube-ul? De ce se intrerupe?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Youtube face buffer, descarca de pe net pe bucati, daca ai conexiune slaba la internet si descarci mai slab decat viteza de redare a video-ului, in momentul in care ajunge la sfarsitul buffer-ului se opreste asteptand sa descarce bucata urmatoare.

8 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Ai viteza mica la net, da play, pune-l pe pauza pana se incarca si apoi poti sa vezi filmuletul fara intreruperi

| zalisa a răspuns:

Probabil folosești Internet explorer VECHI.
Instalează-ți Internet Explrer 8 sau Google chrome și o să-și revină.

| watchmen a răspuns:

Ar putea fi si de la un procesor slab

| IonutRazvan a răspuns:

Depinde si ce net aveti!

| AidaAmaranta a răspuns:

Si mie mi se intrerupe! dc? ca chiar nu stiu.

| Ema_4103 a răspuns:

Probabil nu ai viteza mare la internet, cel mai bine pune pauza la videoclip si asteapta sa se incarce suficient.

| cristina9716 a răspuns:

E posibil ca viteza internetului să fie redusă sau, există mulţi utilizatori în momentul respectiv. Poate dacă renunţi la alte pagini din bară cât timp navighezi pe youtube va merge mai repede.winking

Baftă.

| alex_1559 a răspuns:

Si la mine e la fel, si este tot timpu.O fi de la procesor?
Apropo eu am procesorul Intel celeron CPU 2. 40GHz 2.41 GHz.
Este bun?