| Ssergiuu a întrebat:

Ce pot sa fac daca căștile merg cand le pui intr-o anumită poziție(ma refer la căștile de la telefon cand le introduc in mufa jack)?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți merg doar într-o anumita poziție aia inseamna ca are un fir sau mai multe fire înăuntru care sunt îndoite/rupte și fac contact doar în aceea poziție. Nu cred ca cineva se ocupa sa desfacă căștile și sa le repare, poți încerca totuși la un service de telefoane, poate te ajuta