| FarcasTudor98 a întrebat:

Ce pot să fac dacă nu îmi merge nici-un browser luat de pe internet? Mai exact merge decât Internet Explorer...Și eu aș dori de exemplu Opera, dar când îl instalez îmi dă ceva cu eroare de modul, iar asta o dă la toate când incerc să le instalez.

Dau fundă la cel care mi-a dat răspunsul corect!

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

La alte programe cand vrei sa le instalezi face la fel?
Tu browserele le instalezi "onlone". Cauta "offline installer" al acelor browsere, descarca si instaleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce eroare da da? Scrie-ne ca sa putem da un raspuns.

| FarcasTudor98 explică (pentru anonim_4396):

La opera îmi dă o eroare cu module, iar la altele se instaleaza dar nu pornesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa repari windows-ul.Cauta un program care repara windows-ul sau daca ai un cd cu win,, baga-l in unitate si apoi dai repair.

| SpookyKid a răspuns:

Eu nu as alege opera, foloseste mai bine chrome are o viteza mai mare si mi se pare ult mai ok...cat despre intrebarea ta..incearca sa iti reinstalezi windowsul poate asa va merge, ori din cauza windowsului ori din cauza ca nu ai deloc deloc memorie