| Mankind31 a întrebat:

Ce poza sa imi pun la coperta pe youtube? toate care am incercat sa le pun sunt prea mici.
P.S. pentru gaming.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Ai aici: http://i.imgur.com/jEiafrf.jpg uite!

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cauta pe google imagini asa: "2560x1440 games" si alegeti o poza cu rezolutia 2560x2440". Pe urma o iei si o pui ca si banner pe canalul de YouTube.

| Mankind31 explică (pentru RareşTPUro):

Am cautat dar tot imi spune ca poza e mica.nu poti sa imi dai tu una?

| RareşTPUro a răspuns (pentru Mankind31):

Cum te numesti pe YouTube? Ca iti fac eu frumos un banner cu numele canalului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege una din pozele astea
https://www.google.ro/......ps?/search

Au exact dimensiunea de 2.560 x 1.440.

| Mankind31 explică (pentru RareşTPUro):

Just4Games

| Giorgiana_Andreea_1999 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Buna! imi poti face si mie unul cu numele de ''Giorgi Vieru'' si adresa de Instagram ''vieru_giorgiana''?
multumesc anticipat!