| EpicGame a întrebat:

Ce preferati, iOS sau Android? De ce?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Prefer Android, pentru ca pe asta il am, daca aveam iOS, il preferam pe ala, pentru ca pe ala l-as fi avut. Eu prefer de obicei ce am.

| Clorox a răspuns:

Android pentru ca este mai usor de modificat, IOS-ul este acelasi de cand ma stiu, este cam plictisitor dar foarte rapid, un sistem de operare simplu si curat!
Dar acum cu noile telefoane... Nu cred ca mai exista probleme cu performanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Android prefer... pentru ca n-am nevoie de iTunes,
pot sa fac transfer de date mai usor pe Android

| Mermelyn a răspuns:

Eu am telefon cu ios acum e super dar mai mult imi place Android pentru ca poti mari memoria cu cardul de memorie + ca poti pirata jocuri, muzica etc. pe ios trebuie cumparate