| rico1991 a întrebat:

Ce producator de laptop-uri preferati si de ce?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dell.

| Fulbaster a răspuns:

Dell,pentru ca am un laptop Dell de vreo doi ani si inca merge fara nici o problema.

| AgathaRo a răspuns:

Asus si Dell (Alienware), dar partea cu Dell nu isi justifica preturiile asa "piperate"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acer/Dell/Asus, marci foarte bune din toate punctele de vedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer as preferea Apple, pentru ca se misca foarte bine din toate punctele de vederewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

NU toti au bani de asa cevawinking macbook tot aia e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu happy Doar mi-am dat cu parerea tongue Nu sari pe minewinking

| Gabi05 a răspuns:

Acer/Asus/Dell/Samsung.
Cat despre Asus, fac laptopuri bune, dar la garantie e rau de tot. Dureaza mult pana sa il faca