| Smile2BHappy a întrebat:

Ce program gratis imi recomandati pentru editat filme? Vreau sa pun mai multe filmulete cap la cap si sa le aranjez... Si sa pun melodii pe fundal etc.

Răspuns Câştigător
| claudinho18 a răspuns:

Windows Movie Maker cred ca e mai la indemana dar eu prefer si folosesc Pro Show Gold

3 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut.Dupa parerea mea cel mai bun program de editaj video este Adobe After Effect 5.5.Cel mai usor de folosit este MAGIX Movie Edit Pro, dar merge si MAGIX Video DELUXE.Altele ar mai fi:
-Widows Movie Maker
-Sony Vegas
-Pro show GOLD
-Power Director 11

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Fraps full (il descari de pe google) sau CamTasia.

| ShadowNinjas a răspuns:

Video Pad Editor. happy