| nashu40 a întrebat:

Ce program imi recomandati pentru a creea un filmulet? Ma intereseaza ceva diferit de clasicul Windows Movie Maker pentru ca as dori ca tranzitiile intre momente sau imagini sa fie ceva mai deosebite si mai frumoase fata de cele clasice pe care le-am tot intalnit la astfel de programe. Vreau ceva cat mai de efect, care sa iasa din tipar.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Gratis, nu e. Poti incerca (tot gratis) Windows Live Movie Maker (din suita Windows Live Essential) dar nu e pentru XP. Deasemeni e foarte bun Sony Vegas Movie Studio.