| unoarecare2 a întrebat:

Ce program sa folosesc ca sa fac si eu un video in care scrisul sa se deruleze exact la finalul unui film? Ma puteti ajuta? Multumesc.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

After effects/Sony vegas sau orice alt software.

| NLS a răspuns:

Exista suficiente editoare gratuite cu care iti poti face treaba fara sa te lovesti de watermark:

DaVinci Resolve 15 (incepand cu versiunea 13, softul asta e o bijuterie)
LightWorks Free, cum ti-a indicat si Denni12
Blender (gasesti nenumarate tutoriale pe Youtube)
ShotCut (pentru amatori)
OpenShot (pentru amatori)

| Alexandru250201 a răspuns:

Windows movie macker

| superAndrei a răspuns:

Cred ca in general, pe orice editor video bun poti face asta. Incearca programul de editat video de la Adobe sau pe cel de la Apple"Final cut pro". Cred ca si Filmora are asta..Bafta!

| Deniii12 a răspuns:

Nu iți recomand Filmora pentru ca vei avea pe ecran watermark-ul lui. daca poți sa-ti cumperi, cumpara-ți editor-ul dar eu iți zic sa foloseşti Lightworks
Uite un link: https://www.lwks.com/index.php?option=com_lwks&view=download&Itemid=206 şi ți-l poți descărca